Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen az aksim?

Szerintetek milyen az aksim?

Figyelt kérdés

Sima mezei garnis-parázslazacos aksi, 54 lityós, féléves.

A fűtő a szivacs mögött volt, de összeért a szivattyúval és nagyon hangos volt, tudom nem szép látvány, majd kiveszem nyáron.:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 29. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja a jávai mohát most hétvégén fogom ritkítani, nehogy lenyomja a többit.
2011. dec. 29. 12:58
 2/11 anonim ***** válasza:
A matten tetszik, biztosan jól is működik az akvárium, de nekem így kicsit sivár. Mehetne kicsit több világítás és sokkal több növény. Amúgy jó lesz, gratulálok!
2011. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy kicsit rendezhetnéd markánsabban a növényeket, most kicsit kupisnak, összedobáltnak tűnik.

Illetve a képeket is rendezhetnéd egy albumba, mert így elég nehéz végignézni őket.

És jó lenne néhány olyan fotó, amin az egész elrendezés látszik. Lehet, hogy volt benne, csak nehéz megtalálni.

2011. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:

Helyes kis garnélák. Jó látni, hogy van, aki a vadhoz közeli típusokat is tartja. Az akváriumban még elférne egy jó adag növény szerintem. Bolbitis, többféle Microsorum, egyéb mohák ésatöbbi.


Érdemes lenne megnézned a fotoalbum.hu-t, sokkal értelmesebben tudsz rajta megmutatni ennyi képet.

2011. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akartam még bele növényt, de hiába mind kidöglene próbáltam úszó májmohát is lekötözve, tápoztam profitoval, de így is megbarnult, majd ha már cserélni kell benne a neont veszek egy erősebbet. a,am köszi a tippeket
2011. dec. 29. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Na találtam.

[link]

Jól nézne ki, ha a jávaival be tudnád futtatni azokat a falakat, amiket szeretnél. A nagy csomót is erre használhatnád, nem kellene ritkítani.

Az anubiasokat így rákötözhetnéd a faágra, a gömbmohákat mellé rendezhetnéd. A háttérbe pedig egy sor vallisneria és már gyönyörű is.

Csak ehhez tényleg kellene egy kicsit több világítás, mert úgy látom, hogy van valamennyi barna algád.

2011. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Daphina ***** válasza:
Jó lesz ez, csak kicsit több fény kéne, gratu!
2011. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezzel a módszerrel csináltam a jávai falat [link]

de már nagyon benőtte csak nem nagyon látszik,


ez milyen mohából van forrás? [link]

2011. dec. 29. 13:20
 9/11 Platypus ***** válasza:
Szerintem weeping moss.
2011. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó ez, aranyos, a garnéláknak is biztos tetszik.
2011. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!