Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik akváriumi növény (ek)...

Melyik akváriumi növény (ek) nő (nek) a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
ugyanolyan körülmények között természetesen
2011. dec. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizi hortenzia, Ludwigia repens, Green Rotala, Indiai vízicsillag közepes fényen is gyorsan nőnek.



Karolinai tündérhínár, neki több fény kell és álló víz, pl befőttesüveg ablakban

2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rotala rotundifolia
2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 akva apor ***** válasza:
valisneria gigantea magasra nő de hogy milyen gyorsan azt nem tudom
2011. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Talán a tüskéshínár, 2havonta egy reklámszatyornyit kell kiszednem mert mindent benő.:D Kiváló búvóhely, az apró halaknak, feléli az algák tápanyagait, remek víztisztító és szerintem dekoratív növény, mármint, ha szereted a dús növényzetet ( úgy néz ki, mint egy halom aszparágusz, szinte átláthatatlan bozóttá nő ). Nem fontos leültetni sem, könnyű ritkítani, mert könnyen törik, de a törés nem okoz kárt benne.Én nagyon szeretem.Hátránya, hogy folyamatosan ritkítani kell, ha alatta fényigényes növényeket akarsz tartani.BUÉK.
2011. dec. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!