Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez normalis a him bettamnal?...

Ez normalis a him bettamnal? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kek szinu him bettam,az lenne a problema,hogy a bettam mar 2 honapja lassacskan csak az akvarium sarkaban vagy az akvarium folott van de nem uszik nem csinal semmi csak ha valameik ha oda megy ahol eppen tartozkodik,betegseget nem latni rajta mert nagyon szep kek serules nyomai nicsenek mi lehet ez?
2011. dec. 31. 11:55
 1/4 Janezs ***** válasza:
Mekkora az aksi??
2011. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális, de ha valami nincs rendben, akkor hajlamos erre.

Változatos fagyasztott kaja kell neki, a hőmérsékletre nagyon kell figyelni, nem csak a vízre, hanem a fölötte lévő levegő hőmérsékletére is, (27-28 fok mindkettő)

és tükrözz neki néha, mondjuk 2 naponta 10-10 perceket.

Természetesen az alap dolgokon felül (jó szűrés, rendszeres részleges vízcserék, megfelelő méretű, jól berendezett élettér).

2011. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden ugyanigy van fagyasztot kajat adok nekik
2011. dec. 31. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én leragadtam ott, hogy hogyan van az akvárium fölött de ez egy érdekes kérdés nekemis csinálta ezt egy volt bettám és el pusztult de akkornem tudott senki értelmes választ adni :S
2011. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!