Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen algaevő hal van ami...

Milyen algaevő hal van ami nem bántja az RC ket? Volt egy ancim de az eszegette a kis garnélákat.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez érdekes, nehéz elhinnem róla. Még soha nem hallottam olyat, hogy egy anci bántaná a garnélákat. Az biztos, hogy a kaját elszedi előlük, vagy megeszi az elhullottakat, de el sem tudom képzelni, hogy hogyan vadászik garnélára.

Na mindegy, törpe szívóharcsával próbálkozhatsz, sokkal kisebbre nő és egyáltalán nem agresszív.

2012. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ém is a törpe szívóharcsát tudom ajánlani, bár egy kicsit kényes a vízminőségre.
2012. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen egy ragadozó ancim. Vagyis én azt hittem, hogy anci, aztán kiderült, hogy nem is az, mindig húst evett és csak azt, tubifexet, szunyoglárvát, mindent.
2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!