Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera vagy Tetra termékek?

Sera vagy Tetra termékek?

Figyelt kérdés
Melyikek jobbak, megbízhatóbbak? Tápból melyiket vegyem?
2012. jan. 4. 15:17
 1/9 Platypus ***** válasza:
Haltápból mindkettő megbízható és jó minőségű. Növénytápok esetén viszont egyik sem ajánlott, mivel a termékeik kombinált használatra vannak kifejlesztve. Ha egyetlen táppal le akarod tudni a növények szükségleteit, akkor az easy life profito jobb választás.
2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sera nagyobb márka, de szerintem a Sera, a JBL meg a Tetra is egy cég...tápot meg jó lenne ha nem szárazat vennél, hanem fagyasztottat. Száraz táp nem egészséges folyamatosan. Heti 1x-2x lehet adni, de a többi napon fagyasztott kellene (élő még jobb).
2012. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tápból én a kis guppi növendékeimnek Tetrát adtam és nagyon egészségesek. A víz- előkészítéshez stb. viszont a Serát ajánlanám, de mindkettő jó márka. Remélem segítettem! :)
2012. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Daphina ***** válasza:
Tetra
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 symmer ***** válasza:
attól függ viíz elökészitéséhez betegségekhez a serát ajánlom a tetra az nem olyan jó a növényekhez ajánlom a JBL-t és az easy life-ot etetni halakat SERA a lemezesből a sera ország legjobb lemez haltápja:) de hogy ha nagyba gondolsz és van zsetonod akkor a világ legjöbb terméke az ADA (ez naon húzos áru) de ez nagyon megéri a kövi válsszomba küldök 1 linket !
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 symmer ***** válasza:
[link] az adát nézheted meg, itt minden fennt van ez egy naon jó oldal növények betegségek minden rajta van én ezt a helyedben nagyon átnyálaznám nagyon jó ha kezdő vagy haladó akváriumos vagy ezt elolvasod figyelmesen profi leszel:D [link]
2012. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 symmer ***** válasza:
sry elirtam www.greenaqua.hu
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés.mind a 2 nagyon népszerű.ez olyan jkérd. Hogy melyik jobb márka a 2 kozül bmw v. Merci?más-más vélemény.én személy szerint a sera-t használom de csak azért mert itt tetrat nem árulonak
2012. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Árulnak*
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!