Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha van, milyen típusú külső...

Ha van, milyen típusú külső szűrőd van?

Figyelt kérdés

2011. dec. 13. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Home made :)
2011. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Atman AT-3338, csak ajánlani tudom!
2011. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
atman cf-1000 nem régóta, de eddig jó
2011. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Édesvizibe van egy Atman At-3335.


A tengeri akvi mellé tettem egy 20 literes fekete szilikon vödröt, amibe egy vízpumpa nyomja bele a vizet. A vödörbe van egy lehabzó, aztán átmegy a víz perlonvattán, aktívszénen, korallzuzalékon, nagy kövek közt. Kifúrtam a vödör oldalát, és a lukba beleragasztottam egy mosógép csövet, azon át visszafolyik a szűrt víz az akváriumba.


De van egy másik is amit egy kaspó-ból csináltam édesvizi kis 37 litereshez. A kaspóban egy kis 250L /órás szivattyú van. Aztán egy U cső fejjel lefelé akvárium és a kaspó közt. Ez nem olyan jó mert a csövön át tudnak menni a halak az akváriumból a kaspóba. De ha húzok a csőre szivacsot, akkor meg túl erősen nyomja a vizet a szivattyú. Vastagabb U cső kéne rá, de mindegy. Ezt már kikötöttem, most nem is használom.

2011. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atman At-3336: jól megy.
2011. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Atman AT-3338

látom az Atman szűrők eléggé népszerűk, főleg az AT sorozat tagjai

2012. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jbl critalprofi e700 semmi hangja nincs a legjobb és most van 1-2 hely ahol nagyba akciózzák és siporaxot meg vízelőkészítőt is adnak mellé
2012. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!