Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudom ezt beszerezni?...

Hol tudom ezt beszerezni? Világítás!

Figyelt kérdés

Egy ilyen ( [link] világításhoz keresnék foglalatot,de nem találok sehol.Tudna valaki segíteni hogy hol tudnám megvenni?

valami ilyesmire gondoltam: [link]


2012. jan. 4. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanott nem árulják, ahol a csövet?
2012. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a fénycsövek elektromos gyújtóval, előtéttel, vagy nevezzük akárminek vannak ellátva. Kérdésből nem derül ki hogy van-e már ilyen világításod csak rálépett valaki? Vagy barkács lélek vagy? Ha barkács lélek vagy, akkor neked egy ilyen jellegű világítás kell, aminek az alkotó elemeit bármelyik villanyszerelő boltban összeszedik neked. Ha van már konkrét fénycsöved, akkor nyomás be szintén a villanyszerelő boltba. Nem a lámpa meg szintetizátor boltba, hanem ami mellett mindig elmész hogy villanyos bót, de sose mész be mert ott csak lim-lom meg konektor van. A megoldás hogy vagy a meglévő motyódhoz keresnek foglalatot, vagy a meglévő motyódhoz adnak új foglalatot fénycsövestől, vagy építesz egyet azokból a motyókból amit ők adnak.
2012. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első,sajnos nem :/ második köszi a válaszokat
2012. jan. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!