Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla ügyben segítség?

Garnéla ügyben segítség?

Figyelt kérdés
Kaptam egy garnélát,de nem tudom milyen fajta. Mikor megkaptam áttetsző volt és a hasában egy csomó ikra. 10 napja leikrázott valahova és le is vedlett másnapra. A színe sötétbarnás lett és egy vastagabb világosbarna csík lett a hátán.Ma hajnalban 3-4 kis garnélát láttam az akváriumban.kb.fél centisek lehetnek és átlátszó sárgás színűek. Pár perc alatt elbújtak a növényzetben. Gondolom mivel már nem lárvák csak megmaradnak.Vagy ezeknek sós víz kell.
2012. jan. 5. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem találtam hasonlót,de talán Neocaridina heteropoda 'vad'ez hasonlít rá legjobban. vagy a malaya. De a kicsikkel mi legyen???Holnap hajnalban kiszedjem őket vagy benne hagyjam.
2012. jan. 5. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek olyan halaid, amik megeszik a kis garnélákat, és van elég növény elbújni, akkor hagyd benne őket, majd felnőnek. Főzz nekik zöldséget (uborka, cukkini, borsó, répa), ettől szépen fejlődnek.
2012. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok. Akkor nem szedem ki őket. Majd látni mi lesz velük.De talán ,ha eddig megmaradtak akkor csak nem lesz semmi gond.
2012. jan. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!