Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez lehetséges? Felszívódtak a...

Ez lehetséges? Felszívódtak a kishalak?

Figyelt kérdés
A plattim már több mint egy hónapja terhes volt.Most úgy döntöttem különteszem,hogy szüljön.Különtettem egy 20 literes akváriumba besötétítettem kb. 5 perc múlva felkapcsoltam a lámpát a plattim hasa már nem volt olyan nagy és a terhességi folt sem volt ott.Az akváriumba nem volt ajjzat tele volt mohával hogy eltudjanak bújni.Áttettem rögtön az anyát átnéztem a mohát és egy kis hal sincsen.Ennyi idő alatt felfalhatta az összeset??
2012. jan. 5. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

5 perc még az elléshez is kevés, nemhogy ahhoz, hogy mindet megegye. Bár meglepően gyorsan tud végezni.

Szerintem valamit elnézhettél. Biztos, hogy a kiszemelt halat vetted ki? :)

2012. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át teszed a halat, besötétítesz, és 5 perc alatt szül. Ilyen csak a mesében van. Még ha a szüléshez elegendő is lenne 5 perc, akkor is ott van az a sok zavaró körülmény. Szerintem valami gebasz van ott.
2012. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,biztos.Nem teljesen 5 perc volt,de rövid ideig hagytam benne max 20 perc.
2012. jan. 5. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk ha a nagy akváriumban elkezdett elleni, kivetted, kipotyogott a maradék, azt mondjuk megehette volna, de sötétben, jávai mohával? Olyan nincs, hogy ne tudjanak elbújni a kicsik. Szerintem lemaradtál az ellésről, kint pedig csak pottyantott egyet :)
2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem maradtam le.Teljesen látható volt a terhességi foltja amikor kivettem.Az nem lehet,hogy még túl korai volt és még olyan koraszülöttek a kishalak hogy nem látni őket?xd
2012. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!