Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem fial még a plattim?...

Miért nem fial még a plattim? Lehet hogy elpusztultak a kishalak benne, és nem tudja meg fialni őket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a hasa, teljesen kigömbölyödött elöl, és hátul a kloakája (nem tudom hogy mondják ezt a halaknál) ki van tágulva és látszanak a hasába a kis halaknak a fekete szemei, de már egy 2 órája így van, és még egyet sem fialt meg. Kb 1 órája félig kint volt a kis hal farka, de utána visszahúzódott.
2011. aug. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lámpa lekapcs, békénhagy. Megoldja.
2011. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké . Remélem reggelre meglesznek a kicsik :)
2011. aug. 19. 00:28
 3/5 A kérdező kommentje:
jól láttam én hogy valami nincs rendben. Reggelre elpusztult , nem birta megfialni a kicsiket. 6 db-ot fialt meg, abból 4 él . Még tele volt a hasa kishalakkal, de nem birta megfialni :(
2011. aug. 19. 09:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam . 7-et fialt. Abból 6 él. De van valami kis gömb a hasukon, mi az?
2011. aug. 19. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szikzacskó, abból nyerték a táplálékot. Sajnálom, hogy elpusztult, de nem tudtál volna rajta segíteni. Azért lehetett, mert a kereskedésekben és otthon is együtt vannak tartva a hímekkel, túl hamar bepárosodnak, így nem mind bírja ki az első ellést. Ha ki is bírják, megrövidül az életük. Legalább fél évig szűzen kellene nevelni őket, dehát ez nehezen megoldható.
2011. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!