Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy akváriumban ellennének a...

Egy akváriumban ellennének a halak és 1 teknős?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, addig amíg a teknős meg nem éhezne. Feltetted már magadban a kérdést, hogy a teknős mit eszik? Persze, amíg kicsi addig nem tud megenni nagyobb halakat , de alapvetően hülyeség együtt tartani őket.
2012. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A teknős nagyon jól ellenne :)
2012. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy megenné a teknős őket. :P

De egyébként hallottam már olyat, hogy nem bántotta a neki - direkt vacsorára - odaadott halat, és együtt éltek szépen, békességben. :D Előfordul ilyesmi is. :D

2012. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rakd be, hiszen gondolom hogy láttál már állatkereskedésben külön fagyasztott halat teknősöknek. A halak a teknős vacsijai lennének!
2012. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a tekős ellenne a halak nem
2012. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Halat eszik, de még ha nem is enné meg, akkor is alacsony a víz és a teki sokat ürít. A halaknak meg tisztább és több víz kéne szerintem.
2012. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tényleg a teki élvezné a helyzetet:) DE nem barátkoznának össze:))
2012. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem közönséges pézsmatekim van 2 éves.Nem nő nagyra.A halakkal van együtt és egyátálán nem bántja őket az akvarisztikában is úgy tartják őket.A haltápot is szereti de kap neki való tabletát is egyet.
2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!