Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet piócát venni?

Hol lehet piócát venni?

Figyelt kérdés
Háziállatnak szeretnék piócát tartani. Mivel etessem és milyen időközönként? Egy kicsi akváriumban ellennének? Szaporodnak?

2012. jan. 8. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
helló :) hát atól fög elmész egy patakhoz és rengeteg van bár most ijenkor nem nagyon van :S am rakj be hozzájuk élö békát vagy halat amineg elérik a börét és rá cupanak ;)
2012. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Piócát? Mi régen akaratunkon kívül magunkhoz csalogattuk 'szerintem' a tó összes piócáját. Horgászok használnak pici üvegcsében pálinkaszagú piros lötyit. Etetőanyagba kell keverni. Barátom faterjától csórtunk egyet, és töményen beleöntöttük a tóba. Azt hittük majd odajönnek a halak. Annyi piócát életemben sem láttam. kb 1 óra kellett nekik. Próbáld ki. Mi kézzel fogdostuk a partról.
2012. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég furcsa ötlet. Kapni biztosan sehol nem lehet. Fogni kell, ha majd jó idő lesz. És mivel fogod etetni, saját váreddel, vagy beszerzel neki egy melegvérű állatot, amit náha megcsapoltattsz?
2012. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Frontosa ***** válasza:

A legtöbb horgászboltban lehet kapni piócát. Csontit, gilisztát, pinkit meg nadályt is.

Üdv,

2012. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hol lehet venni azt viszont tudom,hogy nem kell gyakran etettni havonta egyszer elég,veszel egy csalihalat amit pár napig szív,kb o,1ml vért fogyaszt el egyszerre.Ja meg sok fajuk van úgyhogy nem mindegy ,hogy melyiket tartod.
2012. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Horgászboltban elvileg már nem lehet kapni.. a fantasztikus EU miatt. (de csak elvileg, hál Istennek a legtöbben lehet kapni)
2012. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!