Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Platty gazdák! Most ak mi a baja?

Platty gazdák! Most ak mi a baja?

Figyelt kérdés
na szóval van egy plattym és nagyon félénk ugyis monthatom hogy ideges mert akárhányszor meg nézem anyiszor ösze visza úszkál 2 napja van nálam és elég nagy darab ! ijen kék foltja van a végbél nyilásánál ! nem eszik csak ha bele nyomom a szájába ! ne ugy értsétek hanem hogy a vizbe rakom kaját és oda esik a szájához a lemezes kaja ! ak most terhes ? vagy mi ? nagyon örülnék neki : )
2012. jan. 18. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
honnan tudom hogy terhes e ?
2012. jan. 18. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most ez muszály volt ? nem azért írtam b@szki ! segitséget kértem !
2012. jan. 18. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Még szokatlan neki a hely. Hagyd békén. Valószínűleg vemhes amúgy, hamarosan lehetnek kicsik.
2012. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 julidochtromis válasza:
Szia tuti terhes nyugalom kell neki, a kaját mellőzheted!26-28fok közt legyen a víz hőmérséklete !
2012. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már megtömd, mint egy libát! :)

Esetleg ne világíts neki 1-2 napig. Legyen társasága, és sok növény. Az enyhíti a stresszt. És ne b@szogasd annyit.

Ja, és ne lemezest adjál neki, hanem forrázott zöldségeket, meg egy kis fagyasztott kaját. És csak annyit, amennyit megeszik, tehát ha most nem eszik, ne erőltesd, kevés kaját adj.

2012. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!