Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumi növények leveleir...

Az akváriumi növények leveleiről mivel tudom letakarítani a fonal algát? Mivel lehet fertőtleníteni a növényeket, hogy nekik se és a halaknak se ártson?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az alha valamelyest növényi eredetű,szoval ha olyan szert használsz akkor a virágnak is lehet baja,de sztem valami alhaölő tabit kipróbálhatsz,a halaknakelvileg nem árt.
2009. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy szakértő.Nekem a Magyar gyártmányú-talán Panzi termék-algaölő szer használt.Tanácsos algaevő halat tartani.Úgy tudom az Anci nem eszi meg a fonalalgát,de van más fajta.Én a márnák között keresgélnék,de az Anci is elengedhetetlen,az én véleményem szerint.
2009. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha teljes kínálatod van algából, abból valószínűleg sokat etetsz, túltelepített az akvárium és/vagy gyenge a szűrésed. (Vagy nem megfelelő a tisztítása.) Az algaírtó csak tüneti kezelés lesz. Nem (legalább is nem elsősorban) a fény a probléma.

Fonalalgára próbáld ki ezt: [link]

2009. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerezz be pár fonálalgázót /repülő rókamárna a közönséges neve/
2009. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!