Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondjatok nekem akármilyen...

Mondjatok nekem akármilyen infót ami akvarisztikával kapcsolatos!?

Figyelt kérdés
akármi jöhet. eléggé kezdő vagyok és most biztos tudtok nekem új dolgokat mondani szóval bármi jöhet.
2012. jan. 22. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb növénynek pH 6.5 lenne az optimális, de nálam a vödörben állott 1 napos csapvíz, pH 8.2 és ez nagyon lúgos. Ezért egy kis ioncserélt vizet vagy ozmo vizet érdemes hozzáönteni, hogy legalább egy 7.0 semleges értékre lemenjen és maradjon is ott.


A mohafélék pedig szebbek lesznek ha megfelelő világítás mellett sok garnéla kertészkedik rajtuk, mert ők ügyesen megtisztogatják az algáktól és koszoktól a mohákat.


A vízcsere fontos, de nem kell sokat cserélni egyszerre, inkább többször kevesebbet. Lehet úgy is, hogy 3 naponta egy picit.

2012. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha uj halat veszel ne rakd egybol az akvariumba eloszor csak egy zacskoba rakj melegvizet es a halat igy rakd az akvariumba igy a zacskoban levo meleg viiz lassan hul le aztan egy 30-60 perc mulva szedd ki a zacskobol es rakd az akvariumba a halat zacsko nelkul
2012. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!