Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan rögzítsem ( világítássa...

Hogyan rögzítsem ( világítással kapcsolatos)?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy a vízalatti fénycsövet az akváriumplusznál és úgy érkezett hogy nem világított,nem tört el csak nem izzott!Küldtek egy másikat,az meg el volt töve,de viszont világított a kettőt szétszereltem és csináltam belőle egy épp fénycsövet nagyon klassz, csak az a baj hogy addig merem csak a vízbe rakni amíg a tetejéhez nem ér oda a víz(kínai forrasztás, semmi szigetelés)!Arra gondoltam ha a vízbe nem rakom akkor az akvárium tetejére rögzítem! Ezt mivel tehetem? A tapadókoronggal nem merem mert ha elenged akkor beleesik a vízbe,és hát soha se lehet tudni...mit tanácsoltok? előre is köszi!
2011. nov. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Látni kéne a cuccot, alapvetően vagy felragasztod, vagy felfúrod ha van hozzá hely. De én ilyen lámpát nem használnék, mert ugye szigetelés az nemcsak víz alatt, de párás helyen se árt. Vagy egy Fi relét minimum kéne elé rakni.
2011. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zolka99 ***** válasza:
én ragasztanám
2011. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sziloplaszt-tal ragaszthatom?
2011. nov. 20. 11:16
 4/4 Frontosa ***** válasza:
FBS!
2011. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!