Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőt lehet használni...

Külső szűrőt lehet használni esőztető és pipa nélkül?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hogyan?
2012. jan. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyimre nem raktam esőztetőt.

[link]

Két zöld U cső van, melyből az egyik lelóg a talajig és onnan szívja a koszt, a másik meg fönt a vizet fújja bele az akváriumba (1cm-vel a víz felszíne alatt hogy ne csobogjon). Előről nem látszik semmi, eldugtam.

2012. jan. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ilyen csöveket hol tudok venni?

2012. jan. 28. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Aqua depóban nekem a külsőszűrővel együtt adták, de szerintem árulnak külö is, mert láttam ott egy zsák ilyen csövet
2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elírtam "külön is"


Ha háttal állsz a pénztárral, és balra benézel, ott egy kis raktár és annak a jobb alsó polcán van egy zacskó tele ilyen U csővel. CSak azért mondom, mert akkor mondhatod nekik, hogy az kell.


A bolt címe pedig: BP, VI. Gizella út 26-28.

2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most nem azért de az nem a pipa benne vagy ha nem akkor nem mindegy mert a pipa is így néz ki
2012. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!