Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég volt fent ez a kérdés...

Nemrég volt fent ez a kérdés csak más számokkal, kicsit megváltoztattam a méreteket, na és így elég 6os üvegből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemrég volt fent ez a kérdés csak más számokkal,kicsit megváltoztattam a méreteket,na és így elég 6os üvegből?


úgy hogy körbe van merevítve meg fent van még 3 merevítés:


[link]


182 liter


2012. jan. 31. 10:11
 1/6 A kérdező kommentje:

HOPP A KÉP NEM JÓ:

ITT A JÓ LINK :

[link]

2012. jan. 31. 10:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet:

ez 144 liter, alapmérete 40x80 és 45 magas:

[link]


Aztán mellé csináltass még egy 60x40 alap és 45 magasat. És lesz 2 akváriumod.


2 féle halakat tarthatsz benne. Az hülyeség?


----------


Amúgy meg ha egyben csinálod meg akkor legyen inkább 8-as üveg, mert most látom már nem 30 magas, ahogy előbb volt, hanem 35, hát minél magasabb, annál vastagabb üveg kell és azért ez 130 széles, akkor a 6-os üveg, én nem tudom talán elbírja, de ha mégsem az gáz lenne.

2012. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Mindenképp 1 akváriumot szeretnék,2 részre osztva.

Egyik oldalt lesznek a sokcsíkú csigasügereim, a másik köves,sziklás oldalra még nem tudom mit kellene...

De mindenképp olyan fajt szeretnék ami nem nő nagyra,és 4-5en elvannak.

A Neolamprologus brichardi-n gondolkozok, vagy még a Julidochromis transcriptus-on...

Egyenlőre még nem sikerült döntenem.

2012. jan. 31. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés,és milyen fénycsöveket vegyek bele?
2012. jan. 31. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sügerezel, akkor ott nem lesz sok növény, csak amubiasok, fehér homok, kövek?


Mert akkor szerintem ne daylight csövet vegyél, hanem inkább olyan kékesebb 8000 K körüli akváriumos csövet.


pl most ezt találtam, ezt nem ismerem, de nem hiszem hogy rossz: [link]


De hát nyilván olyat veszel, amilyet akarsz.

Én megpróbálnám kezdetben 1 csővel, lehet kettő cső már algásítana. Bár pl ha homok van és algásodni kezd, azt lehet vele csinálni hogy egy vonalzóval egy kicsit megsöprögeted néhány naponta és akkor újra fehér lesz :)

Fehér homoknál nehéz eltalálni a fényt.


Ha fekete az aljzat az más, az nem algásodik.

2012. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem 90cm hosszú csövet akartam linkelni, hanem 120-ast, az is odafér, akkor nyilván vegyél egy ilyen nagyon hosszút, mert ez több wattos :)


[link]

2012. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!