Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajtípust és összeáll...

Milyen talajtípust és összeállítást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni,hogy melyik talajt rakjam az akváriumomba,ami 88x27cm. Sokat olvastam és a következőkre jutottam.

Az első lehetőség JBL Manado 10 liter 4-5cm vastagságban, a 2.lehetőség: JBL Manado 5 liter és alá JBL Aquabasis akvárium táptalaj 5 liter, és a 3.lehetőség: Aquatic Nature Pro-Soil komplett talaj 8 liter,de akkor erre nem kell semmi fedőréteg?


Szeretnék növényeket is belerakni és pontosan nem tudom még,hogy világításnak elég lesz-e 2x39W T5 Daylight világítás. Tudom,hogy a növények igényeitől függ,hogy hány W kell,de ha magas a W,akkor már mindenképp használni kell Easy Life ProFito növénytápot és/vagy Easy Carbo-t?

Előre is köszi a segítséget.


2012. jan. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Crbot minden nap használni kell, viszont a profitot elég hetente.


Én a talajok közül a Manadot nem ajánlom, bár igez, nekem az van. Csak sz*pn* fogsz vele.

A Aquatic Nature Pro-Soil-t sokat dicsérik, gondolom nem lehet rossz. Én őt választanám.



(a következő setupnál én Amasoniat fogok venni)

2012. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daphina ***** válasza:

Előző!

Nem hiszem, hogy ennyi IQ-val sikerrel fogsz járni az Amazoniával, ha még le sem tudod írni...

Kérdező!

A második lehetőség kilőve.

A Pro soilból nagyon nem lesz elég 8liter, így a Manadot ajánlom.

2012. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idefigyelj kisgyerek. Először, igen, megengedem hogy tegezz.

Másodszor, hagy ne te mondjad már meg,hogy építészmérnök létemre milyen intelligencia hányadossal rendelkezem, és azt hiszem, ezt nem egy idétlen túlárazott termék nevének ismerete fogja eldönteni.


Vagy fogd vissza a szádat, vagy tegyél le valamit az asztalra, különben egyszer még nagyon megfognak emiatt verni.


Üdv.

További szép napot.


(Kedves kérdező, bocsánat az OFF-ért)

2012. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!