Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobhatnám fel az...

Hogyan dobhatnám fel az unalmas farmer cipő/csízma póló összeállítást?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom... kérlek segítsetek! ( BUÉK )
2012. jan. 1. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha unod, akkor hordj mást - ing/blúz és nem farmernadrág is létezik
2012. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dapplefruit válasza:

Szerintem dobd fel színes kiegészítőkkel :))

Például a póló színével harmonizáló karkötőkkel, esetleg valami szép színes cipővel :))

2012. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valami ujjat akarok kipróbálni, csak az a baj hogy ha pl máshogy hordom hajam az összes oszt. társam elkezdi h de béna, tök gát, szedd ki az a sz*art a hajadból... és sztem jól állnak de nm merem kipróbálni és nem hiszem h csak a kibontott haj áll jól ( ja am 15/L )
2012. jan. 1. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyesírással (csizma)!
2012. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ujjat....kinek az ujját szeretnéd kipróbálni kislányom?:D
2012. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is, ne hallgass az osztálytársaidra, hordd azt, amiben jól érzed magad! Egyébként lehet, hogy irigyek rád, akkor ne hagyd hogy visszahúzzanak.

Én egy a pólóhoz passzoló nyakkendőt vennék fel, vagy hosszabb nyakláncot, karkötőket, stb. Esetleg beújíthatsz valami övet is.

2012. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi uccsó :D
2012. jan. 1. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:

[link] (sima csőszárú farmerrel)

[link] kell a táska :DD

[link] fekete farmerhez

[link]

[link]


remélem segítettem :)

2012. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 csokissüti002976 ***** válasza:
Szimplán sz*rd le osztálytársaidat! Hallod, tudod, hogy most mi a kedvenc cuccom? Kantáros gatya piros harisnyával, piros mintás felsővel, fekete csizma, fekete (gumis) öv. szerintem dúúúvajó. van aki azt mondta, h aranyos, van aki azt, hogy gáz. ezvan. de én imádom. ^^
2012. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nuh299 válasza:
Egy sállal vagy boleróval kardigánnal.Vagy kiegészítők. És ne foglalkozz az osztály társaiddal.Hord azt amit szeretsz.Az a lényeg hogy te jól érezd magad abban amiben vagy.
2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!