Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alsó polcos szűrőaksi? Többi...

Cerberosz kérdése:

Alsó polcos szűrőaksi? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen alsó polcos szűrőakváriumot az akváriumom alá! és ahhoz kérnék segítséget hogy milyen megoldásokkal lehet megcsinálni. Nem szeretném átfúrni az akváriumomat, de azt sem szeretném hogy áramszünet esetén elázzon az egész ház.....Mit javasoltok? hogyan lehetne megoldani?
2012. febr. 1. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy kellene megcsinálni, hogy a kifolyó csőbe teszel egy fektetett S alakot, mégpedig úgy, hogyha kifolyik a víz az akváriumból az S alsó hasáig, akkor az még beleférjen a szűrőakváriumba. Merthogy ha alacsonyabb annál a vízszint, akkor ugye megáll a vákuum, nem tud több kifolyni. Ez a túlfolyós rendszer, ilyen van a WC-k lefolyójában is, azért áll meg a vízszint ott, ahol.
2012. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ezt magyarázd el nekem is, mert akkor én is csinálok egyet. Én nem vágom hogy kell.
2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Murr, de nekem légyszi úgy magyarázd, mintha hülyéknek magyaráznád, mert nem tudom hogy működik a WC.
2012. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen kicsit bővebben lécci! esetleg ha egy tervet/rajzot tudnál küldeni!
2012. febr. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!