Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tároljátok a gyerekek...

Hogyan tároljátok a gyerekek játékait? Polcos szekrényre gondoltam, átlátszó műanyag dobozokkal. Van esetleg ennél jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

én ennek 1 olcsóbb megoldását találtam ki: ikeás dobozokat vettem, kb 150 ft volt darabja ls ebbe tettem bele őket:

[link] ez most 12.000 ft. szóval jóval olcsóbb így és nagyon pofás lett:)

2010. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nagy dobozokban tároljuk, de ezek nem polcon vannak, hanem a berendezés részei. Így összepakolni is nagyon könnyű őket, csak beledobáljuk. Remélhetőleg hamar megtanulja majd a kisfiam is, hogy így kell rendet csinálnia.

Erre a célra most egy nagy műanyag ládát használunk, amit a Pampers pelussal adtak, illetve a férjem csinált egy nagy fenyő ládát, tesóm pedig képeket festett az oldalára.

2010. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk az ikeába: [link]

Pár fakba raktam csak dobozt az apróbb játékoknak, a nagyobb játékok meg csak úgy rá vannak téve. A tetején vannak a plüssálatok, azokkal úgyis alíg játszik. Nálunk nagyon jól mutat a kislányom szobájában, és ő is könnyen vissza tudja pakolni a játékait.

2010. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak

nagyméretű fedeles és fedél nélküli műanyag ládák,

hálós felakasztható tároló,

zsákok,

valamint régi rossz nadrágok szárát összevarrtam, másik végébe madzag és abból lett a zsák.

Egyenlőre ennyi.

2010. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ikea-s trofast tárolónk van,a sima,de abból 3 darab.

Külön fiókban vannak a különféle játékok,autók,dínók,kirakók,labdák stb.

Az emeletes ágy alatt van 4 műanyag nagy ágy alatti tárolónk,abban is játékok vannak,amik kevésbé kelendőek,pár havonta cserélem őket:)

2010. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező, nálunk pont így van, mint ahogy leírtad :) és én mindent csoportosítok, külön a kirakók, a labdák, az autók, a kockák, a poharak, a plüssök, a duplo, a különböző típusú építők, a konyházós és takarítós cuccok, stb. És amit nem pakolhat egyedül, mert pl nehéz a doboz vagy pici darabkás és összekeverős :) azt magasra teszem és együtt játszunk vele, meg van ezeken a csoportosított cuccokon kívül 2 nagy láda amiben vegyes csetreszek vannak, figurák, nóném izék, ezeket ő pakolja ahova akarja, ezek persze lent vannak a földön. Van még pluszban egy nagy összecsukható vödör a nappaliban, ami elvileg üres, ebbe gyűjtjük a napközben ott összegyűlt játékokat és ebben viszem vissza a helyére.
2010. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!