Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300 literes akváriumba elég...

Várhelyi Peti kérdése:

300 literes akváriumba elég 3000l/h?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem csak ez számít hanem pl a tartály mérete is vagy a szűrőanyag milyensége.
2012. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ha ezek powerhead-ek akkor szerintem sok, mert körhintázás lesz, de külsőből meg nincs ekkora gyári még csak közel sem de 1500 ös se nagyon van. Oszd meg velünk kérlek hogy csináltál 3000 l/h? Engem tényleg érdekel.
2012. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. febr. 5. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor sok,vagy jó?
2012. febr. 5. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

de itt is a legnagyobb 2000 l/h-s

ha azt nézted az jó lehet de szerintem akkor sem ártana egy belső szűrő az akvárium másik végébe, mert ha csak a külső lesz akkor az akvárium egyik fele tiszta lesz, a másik pedik koszos marad.

2012. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Frontosa ***** válasza:

A powerhead okés, de inkább vegyél egy normális külső szűrőt pl. JBL, Atman. Árban is az olcsóbbak közé tartoznak, de megbízhatóak és általában 4 év garancia is jár rájuk. A külső szűrőnek a teljesítménye másodlagos, a legfontosabb a minél nagyobb szűrőfelület. Egy 1000-1500 l/h-s külső szűrő már tökéletes a feladatra, főleg ha vcan powerhead.

Üdv,

2012. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!