Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék medúzákat tartani,...

Szeretnék medúzákat tartani, lehetséges? És milyen fajta medúza fajta kapható itthon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egyszerű tartani, de lyan gyönyörűek, fleg amelyik teljesen átlátszó
2009. jún. 1. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
én úgy tudom az összes medúzának sós víz kell, amit elég nehéz szerezni, és szerintem nagyon nagy akvárium. Meg azt sem tudom mivel etetnéd. Meg sajna még nem láttam sehol árulni..
2009. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vannak édesvizi medúzák is, és mindenféle élő vizi lényeket megesznek...

jha és az édesvizi medúzák között van ami csak 4-5cm-eresre nő meg, sőt a sósviziek között is van olyan.

Valami akvarista fórumon és olyan helyen, ahol tartanak ilyet(tropikárium, bp-i állatkert ) kéne utánakérdezgetni

2009. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam édesvízi medúzáról, a sós vízit nem ajánlom, mert a tengervízi akvárium borzasztó drága és nagy gyakorlat kell hozzá. Itt érdeklődhetsz: [link] olvastam, hogy ezen a fórumon többen tartanak.
2009. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg a linket, hasznos volt:)
2009. jún. 4. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hazai tóban is előfordul édesvízi medúza, ha szerencséd van, találkozol velük. Összeszedsz néhányat, hazaviszed és kész :) A 22°C feletti lágyabb vizet kedvelik.
2009. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!