Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség! Ezüstmolli ivadékok...

Segítség! Ezüstmolli ivadékok mit esznek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2-3 hete vettem 2 db ezüstmollit,ami hétvégén leellet, vagy halaknál nem tudom hogy mondják.A kérdés, hogy a 8 db ivadékkal mi a további teendő,eddig külön raktam őket egy másik akváriumba.)Mit esznek/naponta hányszor? Kell e a vizükbe valami kiegészítő oldat?Egyáltalán külön kell -e őket rakni?Az eredeti akváriumba 2 db ezüsmolli, 2 db pink dánio, 3db neonhal, és egy almacsiga van.Lemezes haltápot szoktam adni a többi halnak, az jó lenne nekik is?
2012. febr. 12. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Külön vannak rakva az jó etesd őket főtt tojás sárgájával vegyél nekik ivadéktápot de a táp csak kiegészítés képpen.

Rossz a a halaid száma nenonból 8 kell pink dánióbol is 8 kell de a pinkeket mesterségesen szinezik ugyhogy elég bengásak sztem ne vegyél többet inkább vegyél 8 simát és ezüst molly ból 2-3lány 1 fiú. és ezekenek kellene egy 150-200l es akvi. Hány literes az akváriumod?

2012. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz az infót

Az akváriumom egyelőre 10 literes, igazából csak 2 db ezüstmolli volt betervezve, úgymond teszt, hogy akarunk -e hosszútávra halakat,de aztán jött a többi is.Arra már én is rájöttem hogy kicsi lesz, szerintem 1-2 héten belül veszek egy komolyabbat

2012. febr. 12. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:

30 liter alatt nem szabad gerinces állatot tartani.

szűrés, fűtés van?

a kicsiket sóféreglárvával etetheted és külön kell őket tenni, különben a szülők megeszik őket.

2012. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz az infot.

Szűrés,fűtés van.

2012. febr. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!