Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen így a világítás? Jó így?

Milyen így a világítás? Jó így?

Figyelt kérdés

[link]

3x18 wattos.

Én raktam össze, a tetővel együtt. Szerintetek jó lesz így? Esetleg lehet valami probléma vele? (hátha nekem nem jutott eszembe valami, nektek meg igen)


A foglalatnál a kábelnél még le kell szigetelnem, de amíg nincs rajta tető, addig szerintem víz nem jut el odáig.

A középső cső, meg még nincs bekötve, mert hiányzik hozzá valami :D


2012. febr. 12. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó! a szigetelést viszont azonnal csináld meg, mert a pára éppen olyan veszélyes! ha csak átmenetileg akarsz szigetelni, akkor nyomj a forrasztásokhoz és a veszélyes helyekhez szilikonragasztót. Azt később le tudod kaparni vagy vágni! A sima szilikon (nem a szilikon ragasztó) meg egyben lejön, az meg egyáltalán nem macerás!
2012. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, amíg nincs rajta tető, addig a pára nem csapódik le annyira, hogy felülről oda befolyjon. Sajnos ma nem tudok sehol szilikont venni, max holnap. Addig csak kibírja, nem?
2012. febr. 12. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett!
2012. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes

Persze nem jut oda a víz amíg nyitva van

2012. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm :) Akkor megnyugodtam, hogy minden oké vele. Kicsit paráztam, mert ez az első saját készítésű világításom.
2012. febr. 12. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen melegragasztó is (szigeteléshez).

[link]

Jobb helyeken ezzel szoktak leszigetelni elektromos vezetékeket. Csak ehhez kell egy hozzávaló pisztoly is, az nem tudom milyen árban van. Nem elég csak a rúd.


A pisztoly úgy működik, hogy felmelegíti a műanyag rudat és akkor az olyan folyékony lesz hogy lehet bármire rányomni. És ha ezt a trutymót le akarják később szedni, akkor kicsit felmelegítik és leolvad. Egyébként öngyújtóval is meg lehet olvasztani.

2012. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!