Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki tud nekem egy nem...

Valaki tud nekem egy nem használt akváriumot ajánlani amibe van belső szürű és ami 160 literes és 15 ezer forint alatt van? És légy szíves az írja le a nevét

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt akváriumról nem talátam semmi értelmes leírást, felszereltséghez azt beírni, hogy: -belsőszűrő, -fűtő, hát, elég nagy gyökérségre utal. Legalább a teljesítményt leírnák... Szerintem nagyon alsó kategóriás, működésképtelen akvárium, nem érdemes megvenni.

Itt egy használható, persze drágább is:

[link]

De a berendezésre még itt is számolj olyan 10 ezer forintot.

Ha olcsóbban szeretnéd megúszni, akkor akvaristán keresgélj a használtak között. Érdemes így venni, ne kopott ősrégi vackokra gondolj, a legtöbb használt akváriumról nem mondod meg, hogy használt. Persze meg kell nézni okával.

2012. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!