Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van jobb választás most a...

Van jobb választás most a használt autó piacon ötszáz ezer és egy millió Forint között, mint a Volkswagen Polo III? Ha igen mi, és miért?

Figyelt kérdés
Nincs most VW Polóm, és a barátomék is már eladták . . . - tehát nem reklám.
2011. aug. 20. 05:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A Suzuki Swift tényleg üzemanyagra nézve olcsóbb lenne. De mivel párszár ezer kilométerenként egy autós is fogyaszt, amit ha csak a biztosítok esti kártérítése alapján 3-6 milliónak, veszünk is, akkor már az egyik legdrágább autó.
2011. aug. 20. 05:20
 2/27 anonim ***** válasza:
G Astra. Nekem is az van. Szinte csak olaj és üzemanyag kell bele és megy, mivel ilyen téren nincsenek nagy igényei. Ha esetleg szükség van rá, akkor viszonylag olcsón kapni hozzá alkatrészeket. Ha úgy döntesz, hogy ilyen kocsit veszel, akkor kerüld az első szériás modelleket (1998-2000 évjáratúakat) és jól nézd/nézesd meg mert egy időben kedvelt cégautó volt, nehogy egy széthajtott példányt fogj ki.
2011. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ezt nem értettem:

"A Suzuki Swift tényleg üzemanyagra nézve olcsóbb lenne. De mivel párszár ezer kilométerenként egy autós is fogyaszt, amit ha csak a biztosítok esti kártérítése alapján 3-6 milliónak, veszünk is, akkor már az egyik legdrágább autó"

2011. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Honda Civic.
2011. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
én pólót sosem vennék
2011. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 lodarazs ***** válasza:
Audi 80/100
2011. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nézd csak,szerintem ez nagyon megéri!Igaz hogy a felső árhatár,de kicsit le kell alkudni.Én ilyet vennék:

[link]

2011. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ezt a fiatot semmiképp nem ajánlom

egyrészt olasz, másrészt ha bekapcsolod a légkondit, meg bele ültök ketten máris jön a csettegő sebesség fíling

2011. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 07:38-as Mit nem értesz? Pár százezer kilométerre lehet számolni egy hallottat a Swift-nél.

Például országúton vagy autópályán ha Daewoo Tico vagy Swift Swift ütközik ahhoz nem kell mentőt hívni (mert sajnos hullaszállítót viszont igen).

2011. aug. 20. 23:37
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Akkor 3 darabos eldobható borotvát, meg tartós tejet már én sem veszek. (Swift tulaj)
2011. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!