Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Figyeljetek, ez nagyon fontos!...

Figyeljetek, ez nagyon fontos! Veszprém megyében lakom, Várpalotán, de akarok halat, csak nem tudom, hol lehet venno Doktorhalat. Aki közel lakik Palotához, az mondja meg hol lehet doktorhalat, mert az nagyon tetszik! (? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
venni*
2012. febr. 15. 17:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy miért tetszett meg ennyire ez a faj ill. milyen akváriumot rendeztél be számára?
2012. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Székesfehérvár, Amazonas Díszállat Ker.

Azt nem tudom, hogy konkrétan doktorhal van-e, de lehet, szerencséd lesz.

2012. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. De azt is megmondhatjátok, hogy bohóchal hol van, mert ha niincs doktor, akkor jó a bohóc is, talán még az jobban is tetszik (ugye a doktorhal mérge miatt nem lehet benyúlni, és én szoktatni is akarom a kezemhez, szóval sztem bohóchal lenne a jobb) Szóval ink. bohóchal, bocsi...:)) Várom a további válaszokat:))
2012. febr. 15. 18:01
 5/10 Darkkingdom ***** válasza:
Ez a válaszod után mosolygós válaszokat ne nagyon várj!
2012. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu. Tényleg érdekelne Milyen akváriumod van? Bohóc hal is imád bujkálni a koralok közt.
2012. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, sok növénnyel :))
2012. febr. 16. 17:11
 8/10 Dioxyde ***** válasza:
Ez drága dolog lesz ha normális akváriumot akarsz 100,150 ezret is rá kell majd költeni,nem lehet 20 literben bohóc halat tartani....
2012. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:
Itt valami nem stimmel. Kedves kérdező, a tengeri rózsákat, esetleg a makroalgákat hívod növénynek? Vagy édesvízi akváriumod van? A doktorhalakról nem tudok sokat, csak hogy böszme nagyok, igen nagy és költséges tengeri akvárium kell nekik még a műfajon belül is. És ha valaki költött már egymilliót tengeri akváriumra, akkor csak sejti, merre van az a kevés tengeris bolt az országban, nem? Pest megyében van pár darab, ha véletlenül ott is jó, tudok címeket mondani.
2012. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, oké és köszönöm a választ, hát fogalmam sincs, nagy dolog, pénzben :S
2012. febr. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!