Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta megeszi a jan.1-jén...

A betta megeszi a jan.1-jén született guppikat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

de most komolyan azért mert előtte is voltak benne halak az nem jelenti azt hogy jó volt nekik.. most komolyan hidd már el hogy kicsi a guppiknak

ha meg nem hiszed el akkor nézd meg a díszhal.info-n

2012. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

tényleg azt írja, hogy 30 literre 3-4 hal a megfelelő ... de sajnos nem tudom 5 literrel megtoldani az akváriumot, elajándékozni meg nem fogom őket


a guppik még úgyse nagyok, pár hónap múlva meg lehet, hogy lesz pénzem egy nagyobb akváriumra, mert ha lenne (és gondoltam már rá) akkor vennék még halakat :)

2012. febr. 19. 17:31
 13/15 anonim ***** válasza:
háát figyelj vegyél e mellé egy 54 literes szerret.. és abba rakd bele a guppikat és ott ha a picik is nagyobbak lesznek egy szép aksit tudsz csinálni.. de így... :S
2012. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, megeheti/hajtja őket (ez volt a kérdés ugyebár?) nekem kis guppitól nagyobb garnélákat is levadászott)
2012. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
eddig még nem ettem meg, meg nem is bántotta őket :)
2012. febr. 20. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!