Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim biopower 240 érdemes...

Trendkivuli kérdése:

Eheim biopower 240 érdemes megvenni egy 170litereshez?

Figyelt kérdés
Elég jókat olvastam róla, valamint az oldalon 160-250literes aksikhoz ajánlják, sajnos ahogy nézegettem külső szűrőre nem telik most. Valaki tud róla valamit?
2012. febr. 25. 21:05
1 2
 11/16 YourDestiny ***** válasza:
44%
Gondolom akkor a heti 50 százallékos vízcsere befigyel...
2012. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

2 hetente 30%

igazából lehet hogy én se hinném el hogy ez a szűrő megbír szűrni egy ekkora akváriumot de ha jól össze van állíva a szűrőanyag és jól van berendezve az akváriumba akkor megbírja.

2012. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 YourDestiny ***** válasza:
Természetesen én nem vitatkozni szeretnék, csupán a saját példámból indultam ki. Én 700-assal szűrők egy alig 150 lityósat, és nagyon a holtponton van a flow. A szűrés elég, de ehhez kellett a jó minőségű szűrőtöltet. Ilyen gyenge szűréssel nincs az illetőnél ecsetalga, zöld alga, semmi?
2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
semmi még a pontalgát is 3-4 havonta kell leszedni de akor sem olyan sok, de szerintem ez már nem válasz a kérdésre, úgyhogy ha további kérdésed van akkor írj pü-t és majd ott válaszolok.
2012. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 YourDestiny ***** válasza:
Nincs, csak kíváncsi voltam.
2012. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 veszélyes izek válasza:
53%

Sziasztok!


Szerintem meg elég jó* termék a belső szűrő családokban! Nekem is ez van egy 220 literes akváriumban, ( Eheim Biopower 240* ) Normális szűrő teljesítményt nyújt, mint biogólilag, mint a durvább szennyeződések ellen! könnyen takarítható, praktikus. Én hetente az alsó tartályt takarítom, ami egy clik és már le is jött! a többit, ami már biológiai 3 db tartály, azt meg 4 hetente hogy a jó baktériumokat ne távolítsuk el! Csak ajánlani tudom, minden akvaristikusnak, (szűrő fajtától függően) akinek max 50- 250 literig van aksija! Vannak kik elítélik, mert nincs tapasztalata a eheim biopower szűrőcsaládjával kapcsolatban, de ez hülyeség, hogy nem tudja kiszűrni.......

2013. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!