Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megéri tropicás növényeket...

Megéri tropicás növényeket rendelni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a magyar termesztők 3-mad annyit se adnak mint a tropicás adagok és nagyon rossz állapotban érkeznek igaz ez ? én bevallom 1x rendeltem a vizinövény.hu-ról de az valami borzasztó volt ,mert teljesen elrohadt növényeket kaptam ,ráadásul nagyon kicsi adagok voltak.A tropicáról viszont nagyon sok jót hallottam bár nagyon drágának találom.Szerintetek melyik magyar termesztőtöl érdemes venni és mennyivel kisebb,rosszabá llapotúak mint a tropicás növények ?Nektek vannak tapasztalaitok?
2012. febr. 29. 18:05
 1/1 Platypus ***** válasza:
Kommersz növényeket nem éri meg a tropicától rendelni, de az akvakertészek által divatba hozott és a lassú növekedésű fajok esetében már igen. Az adagokra és a minőségre nem lehet panasz, de pl. egy kutya közönséges ricciáért a halál fog annyit fizetni. Az Anubiasok viszont mindenhol drágák, és olyan lassan nőnek, hogy ha esetleg csúnya növényt kapsz, akkor egy évig is bámulhatod mire rendbejön, ilyen esetekben jó üzlet a tropica.
2012. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!