Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy oldjam meg az etetésüket?

Hogy oldjam meg az etetésüket?

Figyelt kérdés
Az akváriumomban guppik és neonok is vannak. De csak külön tápuk van. Hogy csináljam, hogy a guppik csak guppi tápot egyenek, a neonok pedig csak neon kaját?
2012. márc. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy ne vegyél külön tápot hanem csak szárított vízibolhát vagy lemezeset :) amit mindkettő halfaj szeret :)
2012. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az első válaszoló marha nagy baromságot beszél. A szárított és a lemezes táp a lehető legrosszabb választás. Etess fagyasztottal, mindkét faj nyugodtan ehet a másikéból. És fog is, nem tudod külön etetni őket.
2012. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Fagyasztottal is szoktam etetni.
2012. márc. 2. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

vettem, összes létező fagyasztottból nagy táblát, meg vettem élő kaját, bolha, tubi, cyclopsz, néha artémia, fehér szúnyogot...


most leginkább élő tubit, fehér szúnyogot, cyclopszot kapnak.. bolha most nincs, az élő artémia meg nagyon drága, az néha csemege, jutalom falatnak..:D elv, abban van az élő kaják közül a legtöbb fehérje, attól gyarapodnak a legjobb a növendék halak.


Mind1, teljesen rászoktattam őket élő kajára, és FAGYASZTOTT eleségeket, lehet bármi, tubi, fehér szúnyog, artémia, cyclopsz, vízibolha, nem eszik meg már, csak az élő változataikat..

2012. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
élő kaják mellé szórok mindig egy kis lemezes serát.. meg máfél spirulina tablettátt, kuli kuliknak g arnéláknak, csigáknak
2012. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért szoktattam rá, mert ez legtermészetesebb... h levadásszák az élő kaját, mint természetben.. és jó is nézni:)
2012. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom....a mieink szeretik a szúnyoglárvát meg a lemezeset :) nekünk mindig ilyet ajánlanak :) akkor ez nem jó?
2012. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!