Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tünhetett az egyik...

Hova tünhetett az egyik Neonhalam?

Figyelt kérdés
eggyik reggel felkelek számlálom a halaim .. és látom hogy a 8 neonhal helyett 7 van de nem ugorhatott ki , mert le van fedve az akvárium és meghalni sem halt meg mivel akkor megtaláltam volna hol lehet o.O

2012. márc. 2. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A kérdésedre nem tudnék választ adni. Viszont én egy 14 éves "kislány" vagyok, nem nagyon értek a halakhoz, meg az akváriumokhoz, de azt tudom, hogy apukám nagyon imádja, itthon 6 akváriumunk van. 2 db 300 literes és 4 db 150 literes. Nem tudom nagyon a halfaltákat sem, de amiket felsoroltál, hogy neked olyanok vannak, azokat beírtam a google-ba ( hogy tudjam melyik ) és nekünk feteke molly-aink voltak, azok megették a kisebb halakat. Aztán most már azért nincsenek is, mert majdhogynem kiölték az akváriumot, apa visszavitte őket az állatkereskedésbe, hozott másikakat helyette. Viszont ami azt illeti, ha nálad is ez lenne a probléma, vagy csak ha meghalt egy hal és utána ennék meg a többiek, azt akkor is kéne látnod, mert a fejét és a csontvázát soha nem eszik meg!
2012. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kedves hozzá-nem-értő 14 éves kislány: a halak nem finnyás emberek, a csontvázat is eltüntetik... a garnélák a saját levedlett páncéljukat is megeszik, a vitaminok miatt. Egy neonhal nagyon apró, és gyorsan bomlik a holttest, főleg ha olyan helyen parkolt le, ahol nehéz kiszúrni (pl. növények között)...
2012. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem az allatkereskedesben frissen vett neonok- amik mint kesobb kiderult betegek voltak- miutan elpusztultak a tobbiek bepusziltak a tetemet es szepen megfertozodtek...


Volt aminek a tetemet ki tudtam szedni de mint a kis piranjak csocsaltak meg a dogot a tobbiek.


/ a betegseg megallitasa utan amikor visszamentem potolni a neoncsapatot akkor a srac vigyorogva mondta h jah ebbol a tankbol volt akkor most a masikbol adok... gondolom gyogyszereztek oket...

2012. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!