Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől pusztult el a neonhalam?...

Mitől pusztult el a neonhalam? (képpel)

Figyelt kérdés

Csináltam képeket:


[link]

[link]

A 2.vakuval készült,ezért elég megtévesztő lehet,de máshogy nem tudtam lefényképezni.A többinek egyenlőre semmi baja,most vettem észre,hogy ő elpusztult.Tegnap takarítottam az akváriumot és eldőlt a szikla,lehet,hogy ráesett és az sebesítette meg?


2011. okt. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert a halakat nem papíron, hanem akváriumban kell tartani. Tetszik tudni?
2011. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bal pitvarnál látszik némmi rendellenesség. Meg hiányzik hátulja. Mármint a halnak.
2011. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy megütötted, de a stressztől is elpusztulhatott. Az is veszélyes, ha nagyon felkavarod az aljzatot, mert rengeteg bomlásterméket tárol, érdemes óvatosan bánni vele.
2011. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez fel se tűnt,hogy hiányzik a hátulja.Vagy csak a képen nem látszik,mert az szinte átlátszó?Nem kevertem fel túlzottan az aljzatot.A stressztől tényleg lehet?Ha a többinek eddig nem esett baja nem is lesz?Ugye nem betegség?
2011. okt. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!