Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet az oka, ha az almacsi...

Mi lehet az oka, ha az almacsigának a ház szélén befűződik V alakban a háza? Többnél is észrevettem, leginkább ott ahol a légzőcsöve van. Közepes méretű csigák, eddig nem volt ilyesmi. Aggódok

Figyelt kérdés
Azóta van, hogy elkezdtem fagyasztott eleséggel is etetni (vörös szúnyoglárva, krill), a zöldségen és haltápon kívül. van összefüggés?
2012. márc. 5. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a him okozza ezt, amikor párosodnak, ha nem elég kemény a csigaház.
2012. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, szerinted van esély hogy begyógyul? Úgy látom a ház nő de az a sérült pont kivételével.

Olyan másfél centis csigán is látom. Az már párosodik?

2012. márc. 5. 11:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg lehetséges volna, hogy ha jobb és több kaját kapnak, hirtelen megnő a csigaház és emiatt lenne? Esetleg a sima barna csigák nem tehetnek kárt a puha csigaház szélében? Mondjuk ezt nem hinném, de nem tudok mire gondolni.
2012. márc. 7. 10:53
 4/4 A kérdező kommentje:
A hím okozta sérülést kizárnám, mivel többféle korú csigáim is vannak, egy 1 centis csigán is látom.
2012. márc. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!