Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a színvilágról?

Figyelt kérdés

Azt írják róla, friss, kissé kékes fénycső. Lehet, hogy én vagyok a színvak, de nekem ez totál zöld. Ettől egy árnyalatnyival közelebb áll a kékeszöldhöz, nem sikerült teljesen eredeti színében lefotózni. Mi a véleményetek róla? Részlet:


[link]



2012. márc. 5. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg zöld. Ez milyen cső?
2012. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
JBL Solar Ultra Natur? Azt gondoltam, hogy az kékebb, még más fotók alapján is.
2012. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy 9 ezer Kelvines JBL Natúr cső. Keresem benne a kéket, ahol lehet, mert elméletileg annak kéne lennie. Nem találom benne...


Ez egy kicsit közelebb áll a valósághoz, nagyjából ilyen:


[link]

2012. márc. 5. 22:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, az amit írtál :)
2012. márc. 5. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha egy kék hátteret mögé raknál? Valami kartont, lehet hogy az befolyásolná mert onnan kék tükröződne vissza.
2012. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kék a fal az akvárium mögött :(

Az a fura, hogy ha megnézem magát a csövet, valóban olyan, mintha egy kicsit kéken világítana, de mégis minden zöld.

2012. márc. 5. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a boltot, hátha kicserélik másra. Nem tudom. Pl a Sera blue sky biztos hogy kék: [link]
2012. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam rá, de mivel internetről van, nem tudom mit szólnak. Ööö... a Blue Sky nem csak tengerihez jó?
2012. márc. 5. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, az pont nem tengerihez, az édesvizi


Vagy lehet kapni ilyen színező csöveket, ezt így rá lehet húzni a neonra, ez vastag, majdnem 4cm átmérőjű, nemtudom, hogy elférne e rajta egy ilyen


[link]

2012. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van még egy ötletem, ha a neon foglalatodnak van borítója, ha van rajta valami átlátszó plexi lap vagy búra, akkor léteznek ilyen átvilágítható öntapadós fóliák, azt rá lehet ragasztani és így végülis ezzel egy akármilyen fehér csövet meg lehet színezni:

[link]


Ezek 1 méter szélesek, 1800 Ft mérete, de ha csak 10-15 centit veszel, akkor még csak 200 Ft és annyi végülis elég is.


Persze ezeket én nem próbáltam, hogy mennyire világítanak át, hogy mennyit veszítene a cső a fényéből ha egy ilyennel van letakarva, szóval az is lehet hogy túl sokat és nem jó. Ez csak egy ötlet.

2012. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!