Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kis növényes nano-t szeretnék!


[link]


Véleményeken túl szívesen fogadok más alternatívákat!

Köszönöm


2012. jan. 5. 17:44
 1/10 Platypus ***** válasza:

Hülyék az arányai. Az ilyen magas és keskeny akváriumokat nagyon nehéz igazán szépen berendezni. Eléggé megköti az ember kezét a kompozíció megválasztásában.


Nekem a dennerle nano cube szett jobban tetszik.

2012. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép és jó akvárium, de mondjuk az ára is megvan hozzá. A szűrő is profi, a világítással sincs baj. Mondjuk ha magamnak csinálnám, én biztosan külön-külön venném meg a dolgokat, ez a szűrő 4000 Ft, az akit szerintem ugyan ennyiből meg lehet csináltatni, világításnak pedig jó egy kis asztali lámpa (vagy 2), a megfelelő daylight izzókkal. Persze az nem ilyen szép, de meg lehet azt is elegánsan csinálni. Meg mondjuk én akkor már összedobnék egy saját külső szűrőt hozzá, az is megvan ugyan így 4-5000 ftból.
2012. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen sima kocka jobban tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=em4xefZM4_k&feature=related

2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csodállak benneteket! Utoljára kb fél éve jártam itt hoasonló kérdésekkel, és azóta sem változott semmi... Ti vagytok az elsők, akik válaszolnak! Gondolom ez szerelem...

Véleményeznétek hozzá ezt is?


[link]

[link]

2012. jan. 5. 18:26
 5/10 A kérdező kommentje:

Platypus, Hable igazatok lehet, de ennek (az én kezdő szakértelmem szerint, amiben ha jól értettem Murr megerősített) jók a technikai adottságai!

Jól értettem? :)

2012. jan. 5. 18:28
 6/10 Platypus ***** válasza:
Én sose használtam gyári CO2-t, az akvakertesz.hu-n kéne utánakérdezned. A greenaqua mint bolt megbízható, a garanciákat is rendben intézik.
2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem használok CO2-t. Ha jó növényeket válogatsz össze, szerintem fölösleges, de hát te tudod.
2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van javaslatotok olyan növényre ami ezekkel a technikai feltételekkel és persze táp- és általános növénytalaj kombóval "gyepesíthető" co2 nélkül?
2012. jan. 5. 18:42
 9/10 Platypus ***** válasza:
Kis méretben csak a marsilea és a mohás megoldások maradnak. Egy nano akváriumban a gyep hülyén mutat, ha 3 centinél magasabb. A HC és a glosso pici még, de ezek elég kényes saláták.
2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Marsilea hirsuta - közepesen nő kicsi széltében terjed ez egy teljesen jó aljnövényzet, nem kell neki sok fény sem.


Hemianthus micrantemoides (HM) - ez olyan 20-30 centi hosszúra is megnő, de ha már túl hosszú ketté kell vágni és mellérakni összefogva egy csokorba, így kis bokrokat lehet belőle csinálni


Weeping moha - ezt vasfára kötözni, sok fény kell neki, de jól néz ki, viszont könnyen bealgásodik, kell ehhez néhány garnéla is, aki folyamatosan tisztogatja


Hydrocotyle sp. Japan. - ez nagyon szép világoszöld és ez futná be leggyorsabban a talajt, mert nagyon gyorsan terjed oldalra.

2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!