Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ramirezi meg neon halak...

Girdan kérdése:

Ramirezi meg neon halak eggyüt ügye nem baj?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy volt két ramirezim meg van 10 neon.namost már a sügerek meg haltak de a neonok nem de egyik sem. ez mitől lehet??
2012. márc. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz vízminőségtől. A Neonok jobban elviselik.
2012. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi a rossz víz minőségtől??...:S kárértük :S
2012. márc. 6. 14:19
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi :)
2012. márc. 6. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel semmilyen tartási körülményt, stb nem írtál, és a rossz vízminőség jó sok mindent lefed, ezért csak ennyit tudtam írni.

De igazat írtam, attól haltak meg. Hogy egész pontosan mi volt benne rossz, azt ennyiből nem lehet kideríteni. Le kell tesztelni a vizet. A legalapvetőbbek: kémhatás, keménység, ammónia, nitrit, nitrát.

2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ramirézi nagyon kényes, ha jól tom lágy vízet szereti... lényeg h csapvíz hosszútávon a halálukhoz vezet.. nem biztos h lágyat... azt tudom h csapvíz nem jó nekik.. lehet ozmoval kell keverni
2012. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Szia. A ramirezi nem egy kezdő sügér. Igencsak érzékeny a vízminőségre, akár a legapróbb bakitól kipurcannak sajnos.
2012. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A raminak lágy víz kell. Barátomnak is kipurcant a csapvízben. Lehet csak fél évig, vagy 1 évig húzta szegényke, addig meg azt hittem, hogy simán jól elvannak, mert nem látszottak betegnek.
2012. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. akkor valószínű azért haltak meg mert csap víz volt nekik és csak ilyen baktérium ölőt cseppentettem bele.
2012. márc. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!