Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen felszerelés kell ehhez...

Milyen felszerelés kell ehhez a nano akváriumhoz?

Figyelt kérdés
Kicsi,10-20 literes akvárium,amibe csak növényt szeretnék,plusz a nagyba már nem férő csigákat is beletenném.Kell bele melegítő és szűrő?Vagy elég csak az aljzat+ a növény+ a csigák/garnélák?
2012. márc. 15. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is 20l nanom van.

ezek vannak benne: eheim 2213külsőszűrő,20w 6500k kompakt cső,spray co2, jbl aquabasis plus táptalaj, és happylife profito növénytáp,folyékony széndioxid táp

2012. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Azért a szűrő vagy egy gumicsőszerű porlasztó nem árt, ami mozgatja/forgatja a vizet.
2012. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Légpumpa van a nagyhoz.Elég ha átvezetek belőle csövet és ráhúzok egy szivacsot a végére?
2012. márc. 15. 18:53
 4/6 YourDestiny ***** válasza:

Ilyenre gondoltam:


[link]

2012. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha megy bele garnéla, akkor mindenképpen kell legalább egy szivacsszűrő, de így a 10 liter kevés.
2012. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 literbe egy elite mini szűrő van.


Nem egy nagy durranás, viszont olcsó és nekem is ilyen kimaradt növények és kisebb csigák vannak benne.

2012. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!