Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ivadek endler guppimnak a fel...

Ivadek endler guppimnak a fel farokuszoja hianyzik, mennyi ido alatt no vissza?

Figyelt kérdés

Eloszor azt hittem,uszonyrothadas,de napok elteltevel sem sulyosbodott,ezert mostmar kulso serulesre gyanakszom.

A baj az,hogy szegeny sokszor fejjel lefele uszik,nem mindig tudja iranyitani a mozgasat.

Eszik rendesen,es eleven is.

Mennyi ido alatt jon rendbe?

Nem akarom stresszelni egy ujabb kivetellel,atrakassal elkulonitobe,a tobbiek nem bantjak.


2012. márc. 18. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag gyorsan. 1-2 hét és már alig látszik.
2012. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"sokszor fejjel lefele uszik,nem mindig tudja iranyitani a mozgasat. "



Mit jelent? Mi az hogy nem mindig? Ott gáz van. Ugyanis egy hal nem csak hogy mindig kel hogy tudja irányítani a mozgását, de néha úgy mozognak hogy szinte meghazudtolják a fizikát. Pl,: nekem van egy zöld kapásjelzőm egy saválló anyához kötve damillal. Az anci úgy körbenyalogatja hogy szinte meg sem mozdul. Koronás bettám van. képes úgy megállni az aljzaton hogy csak az úszói hegye ér le. És nem hinném hogy a fátyolúszón támaszkodna. Gupik ahogy kergetőznek a növények körül, vagy a szűrő körül. Nőstények le se bírják rázni a hímeket.

2012. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó oké az úszó miatt úszik fejjel lefelé. De mi szedte le az úszóját.
2012. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
paasssz,valoszinuleg megserult,3napja van nalam,mar ilyen allapotban szereztem be....
2012. márc. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!