Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csökkentsem a szűrőm...

Hogy csökkentsem a szűrőm sodrását?

Figyelt kérdés
A jobb oldali üvegen van a szűrőm.Az erős sodrás nem tetszik a halaimnak,mindig bal oldalt vannak.Hogy csökkenthetném a sodrást?Valamit épithetnék elé vagy valami?Ha a hátsó falra rakom,körbe megy a sodrás...Mit tegyek?
2009. jún. 12. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
forditsd a kivezetését merőlegesen az üvegre,vagy a vízfelszín felé,vagy csinálj esőztetőt fogsz egy csövet rányomod a kivezetésre a végére valami pvc cső amit elvakitasz és sűrűn kifúrogatod mondjuk 3fúróval aztán a vízfelszín felett rögzited.remélem érthető volt
2009. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3fúróval=3-as fúróval bocs
2009. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az esőztető nem rossz ötlet,még hasznos is lenne,viszont nekem ilyen széles szájú a szűrőm,és lapos a szája.Nem egy cső.Nem tudok mit rátenni,mert eg szintben van az egész.Amugy köszi,várok még ötleteket mástol és töled is:)
2009. jún. 13. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyártmány a szűrő? Talán EHEIM?
2009. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket találtam rajta:SHARK SICCE IP68 400l/h 6.5w 0.06A 50Hz
2009. jún. 13. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Müanyagbol barkácsoltunk rá egy terelőt,ugylátszik megoldódott,de ha valaki még tud ötletet,csak szoljon:).Köszi!
2009. jún. 13. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
mi van a szuroben? Esetleg surubben rakni ,hogy egy picit gatolja az aramlatot. Pl.nalam ha megrakodik a szuro akkor lassabban mozgatja a vizet.Persze szoktam takaritani,csak azt akarom mondani,hogy a szurobe szivacs vagy mi van benne duplan tenni.
2009. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hasznos lehet ez is:).Amugy szivacs van benne csak,sajnos.
2009. jún. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!