Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a fene van a levegőztetőmön?

Mi a fene van a levegőztetőmön?

Figyelt kérdés
Három hónapja van meg a garnélás aksim.Szivacsszűrő+levegőztető technikával működik.Pár hete figyeltem fel egy nagyon furcsa dologra.A levegőztető cső kimenete fölött(ami a szivacsszűrőbe torkollik) olyan a cső,mintha valami kifelé oldódna belőle.Fehéres,amikor megérintem elég sikos(jobban mint a többi részén), és ilyen fehér,selemyszerű halvány cuccok lebegnek a cső vége fölött.Idegen anyagot nem tettem az akváriumba.A cső szabvány,díszállatboltban kapható.Elég rémisztő ez a cucc,félek,mert nem tudom,mi lehet.Segítsetek légyszi!
2012. márc. 20. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, ez olyan, ami a fákon és a talajon is szokott képződni. Ez ilyen élőlényekből áll, akik a nem vizi szerves anyagokat eszik és ha az egyszer elfogy, akkor ők is elpusztulnak és a trutyi is eltűnik. Ha nagyon nem tetszik, akkor letörölgetheted, de vissza fog jönni még egy darabig.
2012. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!