Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anubias barterit, hogy szedjem...

Anubias barterit, hogy szedjem szét?

Figyelt kérdés

már nagyon szép nagyra megnőttek és gondoltam,hogy szét kellene szednem és ültetnem máshová is. [link]


de félek,hogy nem jól csinálom.. sosem csináltam még ilyet :D

hogyan szedjem szét?


2012. márc. 27. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Egy éles késsel vagy pengével vágd el a rizómáját és kész. Ne törd!
2012. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ne ültesd el, nem szabad!
2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az első jól mondja, csak ketté kell vágni és nem szabad törni. (Nem tudom, mi nem jó ebben.)
2012. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha rosszul vágom el? mert utána meghal? vagy valami..?:D
2012. márc. 27. 20:34
 5/5 Platypus ***** válasza:
Azt nem árt tudni, hogy az Anubiasok nedve mérgező, ezért a vágás után nem jó azonnal visszatenni az akváriumba. Ha egy hétig befőttesüvegben ázik az ablakban, akkor már biztonságos. Nagy akváriumban mondjuk amúgy sem okoz bajt egyetlen növény szétszedése, de azért jó ha tudsz erről is. Úgy vágd szét, hogy minden darabra jusson legalább 4-5 levél. Ültetni nem szabad, mert akkor elrohad a gyöktörzs, csak felkötözni valahova.
2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!