Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak mennyit látnak az...

A halak mennyit látnak az emberből? Úgy értem csak foltot vagy alakot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm egy szőke lány, és a bozontos hajú srác vagyok. A sügérei imádnak minden vékony, szőke csajt, tőlem viszont elsőre megijedtek. Tehát az arcokat nem, de azért a főbb vonásokat felismerik.

Az én kis ro-hadékjaim mindenkit imádnak:D Szerintem csak egy nagy kajakupacként tekintenek rám :)

2012. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*és a helyett én-t akartam írni.
2012. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Nincs éleslátásuk(a szemlencséjük gömb alakú, nem is tudnak vele fókuszálni), de elmosódott formákat és színeket biztosan látnak. Valamilyen szinten képesek megkülönböztetni az embereket egymástól, de hogy formát, mozgást vagy színeket használnak ehhez, azt passzolom. Mindenesetre elég sokan megfigyelték, hogy máshogy reagálnak arra az emberre, aki eteti őket, mint a többire. Nekem volt egyszer egy csapó sügerem, ami mindig engem bámult, akárhol is voltam a szobában. Mindig arra az oldalra úszott, ami felém nézett. Legalább 4 méterre biztosan ellátott, ha mást nem is, de a mozgást azt érzékelte.
2012. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tengeri halaim elbújnak ha barátom odamegy, lehet azt hiszik egy bálna. Ha én megyek oda, akkor meg jönnek elő kajáért kuncsorogni. De mondjuk a táncoló garnélám elbújik előlem is, az parásabb.


Az édesvizi kis nano halaim meg semmit nem reagálnak semmire, mindig csak ugyanúgy úszkálnak. Talán a galaxyk az egyetlenek akik elbújnak ha egy folt odaáll az akvárium elé :)

2012. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Raktam a vízre multkor egy fehér lefolyó szűrőt. Ilyet:

[link]

Ez fent marad a vizen és ebbe raktam egy kis tubifexet a tengeri halaknak, hogy egyék ki belőle lassan.

Erre úgy elbújtak mind. Úgy beilyedtek a fehér műanyagtól, hogy amíg nem vettem ki az akváriumból, vagy 10 percig, addig elő sem akartak jönni :)

2012. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!