Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal a kedvencetek?

Melyik hal a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Lesz egy akváriumom és rengetek halfajta van,de persze nem kaphatok minden fajtából.szerintetek melyik halfajta a legszebb/legérdemesebb. Azt tudom h először guppim lesz:)
2012. márc. 24. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a gurámik a kedvenceim.
2012. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

[link]

Itt nézegess. :)

2012. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]


Mikrogeophagus ramirezi


Ő a nagy kedvenc! :) Mindig megcsodálom, amikor valamiért megyek az állatkereskedésbe. Sajnos nem tartok egyet sem, mert 1 bettám van, lazacaim és páncélosharcsáim melléjük már nem akarok mást, de majd egyszer..:)

2012. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A guppi jó választás!Minden újszülöttnek más színe lesz.Aztán jön a labirintkopoltyús sziámi harcoshal.Szintén minden újszülöttnek más szín:)Aztán rájössz ,hogy a halak érdekelnek,vagy inkább a szép akvárium(a növények).Nekem minden halfajtám volt már amerikai,afrikai sügér...Visszatértem a guppikhoz abból is az endlerhez!iwugami stílus.Sok sikert!Menj végig mindenen,aztán döntsd el neked mi a jó!
2012. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem a ponty.
2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a sügerek, de olyanom nincs. Viszont a törpegömbhalat tartok és azok nagyon jó fejek. Meg a gömbhalak általában teljesen különbözőek a többi haltól.
2012. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Először is mindenkinek köszönöm a válaszokat! Nekem nagyon tetszik a betta,de azt olvastam elég agresszív,bár ezt nem nagyon tart vissza a tartásától :D Apukámnak is volt ez 250 literes akváriuma,és nagyon szép volt,ezért gondoltam h én is szeretnék egyet.A guppi most egyre jobban érdekel :) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!!
2012. márc. 24. 19:36
 8/20 anonim ***** válasza:
sziámi harcoshalak :)
2012. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a hímek agresszívek de ők is csak a saját fajtatársukra :)
2012. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én guppit semmi pénzért nem tartanék... Nem tudom mért, de nem:D

Amúgy nekem sok van: Stand hal, Doktorhal, PLATTI, GÖMBMOLLY(utóbbi 2őt tartom is) és a [link] majd egyszer talán...:)

2012. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!