Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettünk egy "szülőszobát" az...

Vettünk egy "szülőszobát" az egyik guppinak. Mikor fog szülni? Nagy a hasa nagyon.

Figyelt kérdés
200 literesben van , nem raktam külön a nőstényt.jó nagy a hasa. mikorra várható hogy szülni fog?tudom hogy 28 nap a terhesség.. kinek mennyit szokott? Sera kajákat esznek, jól vannak tartva.Korábban sügeres akváriumunk volt, most ezek vannak benne:guppi, cápamárna, algaevő, zebradánió, Black molly, 2 harcsa.1 nagy idős gurámi. jól elvannak. Olvastam hogy van aki külön teszi az anyákat van aki ilyen szülőszobával oldja meg. még ilyenhez nem volt szerencsénk mivel a sügereknél ilyen nem volt.
2012. márc. 28. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Kép:


[link]


[link]

2012. márc. 28. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha látszik is a terhességi folt, akkor is lehet, hogy csak egy hét múlva fog szülni.
2012. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy, ugyanis hamarosan kaja lesz az összes guppidból. Csak várj, amíg a cápamárna megnől. Igen, békés, viszont ő is táplálkozik, ez a természet rendje. Amint beférnek a száján, mind elfogynak.
2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömnek van egy több mint 20 centis cápamárnája és még véletlenül sem eszik halat semmilyet, pedig van guppi, neon, kolibrihal és mind be is férne a szájába, de nem eszi meg.

ha a gurámi engedi akkor 2 centis korukban be lehet őket engedni, de a szülőszobában nem lesz elég hely nekik ekkorára nőni.

2012. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!