Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel fertőtlenítitek a...

Mivel fertőtlenítitek a vadvízi növényeket amit az akváriumba tesztek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés itthon honos növény él meg akváriumban, de amúgy neomagnollal.
2012. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..

Itt írták h vadvízi növényeket tesznek bele, melyik él meg akváriumban?

2012. márc. 29. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Főleg hínárféléket tudsz szedni, de azoknak hihetetlenül erős világítás és hideg víz kell.

Nem tudom, ritkább helyeken biztos van olyasmi, ami jó, de nem jellemző a hazai vizeinkre.

2012. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Az érdes tócsagaz az egyetlen gyakori hazai növény, ami könnyen megmarad akváriumban és közepes fényigényű. A békalencsék is könnyen begyűjthetőek, de ezek azért nem minden akváriumba előnyös növények. Nekem forrásmohám van, az is elég jól működik akváriumban, de elég nehéz olyan lelőhelyet találni, ami nem védett területen van.
2012. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt a neomagnolt árulják akvarista boltokban? Vagy máshol? Mert a google gyógyszertári találatokat ad. Hogy kell a vízhez adagolni?
2012. márc. 29. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, és 20% hypós vízbe mártanám, aztán lemosnám csap alatt és kész. De áztattam régen hiperol tablettás vízbe is, azt gyógyszertárban vettem.
2012. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!