Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez uveg hiba lehet? Az uvegen...

Ez uveg hiba lehet? Az uvegen belul mintha apro kis buborekok lennenek, amik nem jonnek le, es ahogy a feny rajuk esik akkor nagyon latszanak.

Figyelt kérdés
Hello. Van egy 60 litres akvariumom. Ez uveg hiba? Mikor vettem nemvettem eszre oket. Remelem hogy tud valaki segiteni.

2012. márc. 29. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
igen az
2012. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a klórgáz a vízből? Mert ha nemrég töltötted fel friss csapvízzel, akkor lehet az is... azok is makacs bubik szoktak lenni...
2012. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apró buborékok akkor szoktak lenni ha újonnan töltünk meg egy akváriumot. De azok belülről leszedhetők, és mindenen rajta vannak. Ha a buborékok az üveglap belsejében vannak akkor igen ez hiba.
2012. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet oket leszedni. Akkor tenyleg hiba. Esetleg valaki tudja, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Ha visszaviszem ahonnan vettem akkor kicserelik az uveget?Csak azon a felen latok ilyen buborekokat amelyik fele a lenyeg kene legyen...
2012. márc. 30. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyébként megfordítani?

Az a baj, hogy akik az akváriumot készítik olcsóbban árulják az akváriumot, mint amennyiért az üveges beszerezné az üveget. És a ragasztó sem olcsó. Így néha érthető hogy becsúszik egy ilyen. Visszavinni, meg lehet próbálni de két esélyes.

2012. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A forditason gondolkodok enis, csak a tetoszerkezet es a szuro is ugy van keszitve, hogy igy passzoljon, de megkell probalni.
2012. márc. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!