Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eszik-e epret a hal (ponty)?

Eszik-e epret a hal (ponty)?

Figyelt kérdés
Vettem a Tesco-ban egy zacskó piros haltápot, az van rá írva: eper! Mi a bánatnak ha a hal nem eszik epret?

2012. ápr. 1. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor minek vetted meg? amúgy az eper aromát szeretik a halak. most még a söét és édes anyagok a nyerők, de ha melegebb lesz akkor ezzel csak kisebbeket fogsz, inkább világosabb büdösebb kell ha nagyobbat szeretnél. jó az epres lehet vele fogni én szeretem használni, de ne teszkóban vegyél mert drága, máshol feléért megkapod és nem valami jó minőségű. inkább horgászbolban vegyél etetőanyagot.
2012. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eper ízesítésű csalik vannak, meg méz ízesítésű is ami még annyira sem halkaja, de megeszik, szóval nincs ellenükre. Lehet vele fogni.
2012. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
A csokoládé sem természetes tápláléka az embernek, mégis imádjuk. Hiába nem lát egy ponty életében természetes epret, attól még az ízét szeretheti.
2012. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ezt kérdeztem, hogy a ponty nem lát életében epret...
2012. ápr. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!